Публікації

В Кам’янці Подільському знову велика турка.
 
Слово “кава” сьогодні означає не тільки смачний напій, воно має чимало значень. Вживається кава всюди, всіма і постійно. Кава для сучасних людей означає дуже багато. Кава – це  все. Кава завжди поруч! 
 За легендою, першою людиною, яка випила чашку кави, був такий собі пастух Кальді, який жив у 9-му столітті. Він помітив, що його кози стають значно енергійнішими, коли поїдять червоних ягід одної з рослин. Він набрав ягід і приніс їх мусульманському святому, а той кинув їх у вогонь.
Сьогодні Міжнародний день кави: складаємо пам'ятку кофемана
Французи п'ють каву тричі на день, італійці відкрили факультет його імені, а скандинави не можуть без нього жити.
Кулінарний календар стверджує, що сьогодні, 17 квітня, Міжнародний день кави. Але варто трохи копнути глибше, як виявляється, що таких свят у році декілька, і жоден з них не є єдиним світовим.
Сучасний офіс - важливий елемент успішного бізнесу. А сучасна кавоварка в офісі - запорука успіху й престижу. Якою ж все-таки повинна бути ідеальна кавоварка для офісу?
Знайти для себе улюблений сорт кави - зовсім не просто. Спеціалізовані магазини з продажу натуральної кави пропонують на вибір величезну кількість сортів. Але недосвідченому любителю важко не розгубитися в такому розмаїтті. Що лежить в основі будь-якого сорту кави?
Наша активність, як інтелектуальна, так і фізична, найчастіше залежить від нашого розпорядку дня, психологічного налаштування та харчування. Нещодавно ми вирішили приділити увагу продуктам, які активізують діяльність мозку та підвищують стресостійкість. Разом з Cofeeblog ми спробували поцікавитися чому філософ Вольтер щоденно випивав по 50 чашок кави, чи справді від кави не можна заснути та що таке кофеїн.