Кавовий апарат Saeco 400

Кавовий апарат Saeco 400

Торговий автомат Cristallo 400 призначений для приготування гарячих напоїв з натуральної кави і сипучих інгредієнтів. Торговий автомат Cristallo 400 дозволяє запрограмувати 14 напоїв з 36 можливих. На панель користувача виведені 14 кнопок приготування для кожного з запрограмованих напій. Кристалло 400 готує гарячі напої високої якості з свіжомелених кавових зерен, розчинного чаю, молока, шоколаду, бульйону та ін.


    кави еспресо
    кави латте
    капучино
    кава з молоком
    збите молоко
    мокачино (капучино з шоколадом)
    гарячий шоколад
    чай

Торговий автомат кристали 400 можна встановлювати в будь-яких приміщеннях закритого типу. Встановлюйте Cristallo 400 в закритих павільйонах і приміщеннях, в офісах компаній і підприємств, в охоронюваних холах будівель. Зручним місцем, де попит на якісну каву досить високий, є автозаправки, кафетерії самообслуговування, їдальні, рекреації і вестибюлі навчальних закладів та підприємств різного профілю. Торговий автомат розливає каву в одноразові стаканчики, хоча можна застосовувати і персональну посуд.

Автомат Саеко кристали дуже простий, зручний і дружелюбний у спілкуванні. Є можливість запрограмувати кнопку скасування подачі стаканчика, налаштувати регулювання цукру на напій. В автоматі передбачена можливість використання размешівателей різної довжини (90-105-115 мм).
Місця з етикетками дозволяють використовувати великий шрифт написів. Рідкокристалічний дисплей чітко відображає всю необхідну інформацію.
Cristallo 400 відрізняється високою надійністю. Для більш довгої служби в кавомолці використовуються жорна з титановим напиленням.

Торговий автомат Cristallo 400 - це вандалостійкий корпус з високоміцних матеріалів і яскрава світлова панель для залучення покупців.

У 2011 році Торговий автомат Saeco Cristallo 400 був удостоєний нагороди на BVB 2011, отримавши премію за кращий натуральний капучино в номінації "Напої великого міста".

Торговий автомат можна експлуатувати автономно або підключити до водопроводу.

Торговий автомат Cristallo 400 може бути обладнаний:
    монетоприймачем з видачею здачі
    банкнотоприймачем зі стекером