Для тих, хто хоче пити чудову каву на роботі

Сучасний офіс - важливий елемент успішного бізнесу. А сучасна кавоварка в офісі - запорука успіху й престижу. Якою ж все-таки повинна бути ідеальна кавоварка для офісу? По-перше, вона повинна готувати справжній еспресо та капучино, такий же ароматний і міцний як у гарній кав'ярні. По-друге, вона повинна бути невибагливою, простою та надійною . Адже у вашому офісі можуть працювати десятки співробітників. По-третє, вона повинна бути гарною та сучасною. Адже у вас серйозна фірма.
Ви вже прийшли до того, що кавоварка просто необхідна у Вашому офісі ? Тоді можете замовити її прямо із сайту. Вам потрiбно лише порахувати кількість чашок кави, що випиваються за день, помножити на середню кількість робочих днів на місяць, заповнити бланк замовлення – і можете починати робочий день із чашечки ароматної кави!
Офісний кавовий апарат Saeco Vienna буде відмінним доповненням до інтер'єру великого або середнього офісу, наповнюючи повітря ароматом свіжоприготованої кави, створюючи в такий спосіб робочу атмосферу.