Чай

Чай Максі Tea20

Чай Максі Tea20 - колекція, яка містить всі ваші улюблені аромати tea20 зібрані разом. Для справжніх цінителів смаку і дизайну. В колекції Максі Tea20 додатково ви знайдете пакетики з ароматом персиків,  їх ви отримуєте тільки коли купуєте цей набір.

Чай GINGERYline Груша та Імбир
 
Чай GINGERYline Груша та Імбир має приємні, яскраві кольори тааромат стиглих груш, доповнений тонкою гостротою імбиру. Приготування: залити пакетик 250 мл окропу, дайте настоятися 3-5 хвилин. Ми рекомендуємо вживати з тростинним цукром або медом. Підходить для вживання як гарячим так і холодноим.
Чай GINGERYline Імбир та Лайм

Цікавий чай з яскравим кольором, ароматом лимону і липи у поєднанні з ароматом імбиру . Приготування: залити пакетик 250 мл окропу, дайте настоятися 3-5 хвилин. Ми рекомендуємо вживати з тростинним цукром або медом. Підходить для вживання як гарячим так і холодним.

Чай GINGERYline Імбир і чорна смородина

Чай GINGERYline Імбир і чорна смородина має глибоко кораловий колір з тонким ароматом стиглої чорної смородини. Приготування: залити пакетик 250 мл окропу, дайте настоятися 3-5 хвилин. Ми рекомендуємо вживати  з тростинним цукром або медом. Підходить для вживання як гарячим так і холодним.